LDS izstāde LAIKS kultūrtelpā “točka”

Laiks_tocckaa2

Latvijas Dizaineru savienības šī gada, RE:EX 2020, izstādes “LAIKS” pirmais cēliens augustā ir noslēdzies, bet tas vēl nav viss!

Laiks ir pārsteigumu pilns, tāpēc tiekamies otrajā cēlienā Aptiekas ielā 21, projektā Kultūrtelpa TOČKA no 2. septembra līdz 18. oktobrim.

!!! Biļetes uz pasākumu iegādājamas Mobilly un ir derīgas visu izstāžu apmeklējumam, kas skatāmi kultūrtelpā TOČKA, kur bez “LAIKA” šobrīd dzīvo un apskatāmi vēl vairāk kā 80 jauno mākslinieku darbi.

Izstāde “Laiks” veidota kā saruna par laiku vizuālā un audiālā valodā.
Tajā skatāmi Latvijas dizaineru darbi, kas ir autoru brīva refleksija par laiku tā dažādās nozīmēs.

Kopš Einšteina relativitātes teorija parādīja, ka laiks atkarīgs no paša novērotāja, rast viennozīmīgu definīciju terminam “laiks” neviens nav spējis. Laiku var skatīt kā galveno mērīšanas sistēmas elementu, tas var tikt notverts procesā un ir piedēvējams vietai un notikumiem, uztverot emocijas, katra paša sajūtas. Laika kā neatkarīga fenomena interpretācijas ir rodamas katra paša apziņā, radot individuālu laika izpratni.

Izstādes darbi tapuši NElaika laikā, meklējot laiku savā ikdienā un definējot katram savu priekšstatu par to, līdzsvarojot laika un nelaika jēdzienus.

Autoru idejas materiālā realizētas ar uzņēmēju atbalstu.

I

Vienlaikus izstāde izdzīvo savu dzīvi arī tīmeklī.

Iztāde digitāli skatāma LDS facebook lapā video stāstu formātā.

Izstādē piedalās dalībnieki: Visvaldis Asaris, Aija Bāliņa, Dace Blūma, Česlija Čable, Varis Dzērve, Agris Dzilna, Aļona Fjodorova, Barbara Freiberga, Kristiana Kazarjana, Linda Lazdiņa, Ināra Liepa, Inese Līne, Guntars Ošenieks, Anita Rozīte, Miks Pētersons,  Jānis Straupe, Raimonds Šiferis, Iveta un Kaspars Šmiti, Jānis Vaivods, Kristaps Vāvere.

 

Atbalsta: Salons REvolU2ION, LaLampa, Arens Rīga, Dizaina Kvartāls, Zephyr Furniture, Cemety, Podiunpodi.lv, “Flīžu salons Tegula”, Osmo Latvija, Biedrība KK, centrs Ideall Solutions, TORMANS, Salons Objekts, SIA Zehnder, MAD AISSNarovski ,BALTA apdrošināšana, Melli grupa, Innovation Salons, IIZI Kindlustusmaakler Kindlustusmaakler, Skaņa un Gaisma.

Izstāde “Laiks” Aptiekas ielā 21 atvērta no 02. 09. – 18.10.

Atklāšana ar autorvakaru: 02.09., plkst. 18.00

 

 

Vairāk informācijas  – fb @reexexhibition, ig @re_ex_exhibition

Organizators: Latvijas Dizaineru savienība

Projekta vadītāja: Kristiana Kazarjana

Mākslinieciskā vadītāja: Lāsma Bringina