LatArch 250x200 Dpi laukDizaina sala 250x200 Dpi laukLTRK 250x200 Dpi laukLatBuvn 250x200 Dpi lauk DELFI-250x200-Dpi-laukBT1 250x200 Dpi lauk

 

Konkursi “Ziemassvētku egļu ceļš” un Rīgas pilsētas svētku noformējuma veidošanai

V_Asaris-Starojums3_fragm
Vides objektu konkursu projektu iesniegšanas termiņš pagarināts līdz 25.maijam!

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (IKSD) izsludina divus konkursus, aicinot radošo sabiedrību – māksliniekus, uzņēmējus, biedrības iesaistīties pilsētvidei nozīmīgu un augstvērtīgu māksliniecisku projektu izstrādē un  realizēšanā.

IKSD aicina iesniegt projektus 11. vides objektu festivālam “Ziemassvētku egļu ceļš”. Konkursu rīko, lai pilsētvidē realizētu inovatīvu un oriģinālu urbānās mākslas pasākumu, kuros Ziemassvētku simbols – egle – tiek eksponēta kā vides objekts jaunos un neparastos vizuālos risinājumos ar savu „stāstu un vēstījumu”.

Svētku noformējuma, svētku tematikas lielformāta vides objektu un instalāciju, kā arī citu māksliniecisko ideju skiču un to realizēšanas tehnisko risinājumu projektu atlases konkursu organizē, lai izvēlētos idejas svētku tematikas lielformāta vides objektiem vai instalācijām un realizētu jaunus, oriģinālus svētku noformējuma projektus pilsētvidē. Māksliniecisko ideju projektus var iesniegt šādu svētku noformējumam: Rīgas svētkiem, Latvijas Republikas Proklamēšanas dienas atzīmēšanai, kā arī Ziemassvētkiem un Jaunā gada sagaidīšanai.

 

Konkursu nolikumi un saistītie dokumenti pieejami tīmekļa vietnē www.kultura.riga.lv, sadaļā „Finansēšanas konkursi”.

“Ziemassvētku egļu ceļa” konkursam –   šeit >>>

Svētku noformējuma, svētku tematikas lielformāta vides objektu un instalāciju konkursam –   šeit >>>

 

Projekti jāiesniedz līdz 2020. gada 20. aprīļa plkst. 12.00.

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, projekti jāiesniedz tikai elektroniski,  nosūtot tos parakstītus ar drošu elektronisko parakstu uz e-pastu iksd.kpp@riga.lv vai izmantojot portālā Latvija.lv pieejamo pakalpojumu “Iesniegums iestādei”.

IKSD Klientu apkalpošanas centrā, Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 5 projekti klātienē vai pa pastu netiek pieņemti.

Papildinformācija par konkursa norisi – Laura Gulbe, IKSD Kultūras pārvaldes Pilsētas svētku noformējuma nodaļas projektu koordinatore, tālr. 67043664, e-pasts laura.gulbe@riga.lv.

Attēlā – Visvalda Asara vides objekta fragments.