Ideju vingrotavā diskutēs par dizaina domāšanu

Radi2014 250x200 Dpi lauk

2014.gada 13.maijā pl.10 00, Rīgas Tehniskās universitātes Radošo industriju centrā, Āzenes ielā 18 notiks Radošās darbības nedēļas radi!2014 ieskaņas pasākums – Ideju vingrotava. Pasākumā diskutēsim par dizaina domāšanu kā stratēģisku pieeju radošajās industrijās un citās jomās; par dizaina lomu Eiropas inovāciju politikas kontekstā; dizaina domāšanu saistībā ar radošo industriju attīstību, jaunu starpdisciplināru partnerību veidošanos un citiem jautājumiem.

Pasākumā piedalīsies ārvalstu dizaina eksperti: dizaina žurnāliste un grāmatu autore, bijusī Londonas Dizaina muzeja direktore Alice Rawsthorn (Lielbritānija), Kārdifas Metropolitēna universitātes galvenā pētniece dizaina un inovāciju jomā Anna Whicher, Milānas Politehniskās augstskolas profesores, dizaina politikas ekspertes Marzia Morati un Beatrice Villari, kā arī  Latvijas eksperti.

Ikviens interesents ir aicināts uz Ideju vingrotavu, iepriekš reģistrējoties elektroniski: https://docs.google.com/forms/d/17lrXVIXMmXAy3PxuWGxtpbcABOANLnKVu7nShgD2iJ4/viewform

Ideju vingrotavu organizē: Kultūras ministrijas sadarbībā ar Britu padomi Latvijā, Rīgas Tehniskās universitātes Radošo industriju centru un citiem partneriem.
Atbalsta: Xcelsior

Radošās darbības nedēļas radi!2014 mērķis ir informēt un izglītot Latvijas sabiedrību par radošo industriju potenciālu un attīstību, kā arī stimulēt jaunu partnerību veidošanos dizaina domāšanas kontekstā.

 Ideju vingrotava_programma_2014

Kontaktpersona: Kultūras ministrijas Radošo industriju nodaļas pārstāve Zanda Tamuļone, tālr.26645429, zanda.tamulone@km.gov.lv

Informācija:        www.radilatvija.lv
Twitter:                @radi_latvija, #radilatvija
Facebook:           https://www.facebook.com/pages/radilatvija/389630361064168
Draugiem.lv:      http://www.draugiem.lv/radilatvija/