LatArch 250x200 Dpi laukDizaina sala 250x200 Dpi laukLTRK 250x200 Dpi laukLatBuvn 250x200 Dpi lauk DELFI-250x200-Dpi-laukBT1 250x200 Dpi lauk

 

Gatavojoties izstādei RADOŠĀ DOMINANTE. VASARAS STIHIJAS

Untitled-1

Jau piekto reizi radošie, lieliskie un izdomas pilnie  tiek aicināti piedalīties kārtējā starpdisciplinārajā Mākslas un amatniecības izstādē “Radošā dominante. Vasaras stihijas” Rīgas Sv.Pētera baznīcā jūlijā – augustā (Rīgas svētku laikā). Darbu pieteikumu iesniegšana līdz 12. jūnijam.

Pieteikuma anketai lūgums sagatavot un pievienojiet kvalitatīvas darba fotogrāfijas. Paredzēts izstādes katalogs, kurā šie foto materiāli tiks izmantoti.

Mākslas un amatniecības izstāde „Radošā dominante. Vasaras stihijas” atspoguļos mūsu tautai raksturīgo mākslā, sadzīvē, ieražās u.tml., aicinās radīt īpašus mākslas darbus un notikumus tradicionālās kultūras ietvaros, akcentējot to nozīmību Latvijas, īpaši Rīgas kultūrvēsturiskajā aspektā.

Šoreiz izstādi “Vasaras stihijas” ietvers spēcīgas dzīves likumsakarības – četri elementi:  Uguns, Zeme, Gaiss un Ūdens.  Tie mainās un attīstās, atspoguļojot elementu formas un kolorītu, piemēram, no virmojošām ūdens un uguns kustībām līdz nekustīgam sastingumam, no necaurredzamas zemes krāsu paletes līdz gaisa caurspīdīgumam un mirdzumam vai kā citādi. Viss gaišs, krāsains, vasarīgs.

Darbi izstādei jānoformē ar darbu pasēm, norādot darba nosaukumu, tehniku,  materiālu, izmēru, autora vārdu, uzvārdu un izgatavošanas laiku. Darba pasēm jābūt skaidri salasāmām un stingri piestiprinātām, lai izstādes iekārtošanas laikā tās nenokristu un nesabojātos.

Izstādes nolikumu iespējams skatīt  šeit >>>

Organizatoriem ir patiess lepnums par  iepriekšējām izstādēm “Māksla un amatniecība” (2012.),  “Neparastās mežģīnes”  (2014.)  “Melnbaltā” (2017.) un “Svētki” (2018.), kuras ieguva lielu skatītāju atsaucību. Pēdējo apmeklēja pat 18000 skatītāju.

Visus ieteikumus, jautājumus, informāciju, lūdzu, sūtiet uz e-pastu:  latviesu.tautas.maksla@gmail.com un turpmāk jaunumus par procesu un izstādes organizēšanu skatīt www.tautasmaksla.lv