PV2 250x200 Dpi laukAXOR-250x200-Dpi-laukAMfurnitura 250x200 Dpi laukIntarsija 250x200 Dpi laukir-250x200-Dpi-lauk

Latvijas mebeles 250x200 Dpi laukLatArch 250x200 Dpi laukDizaina sala 250x200 Dpi laukLTRK 250x200 Dpi laukLatBuvn 250x200 Dpi lauk DELFI-250x200-Dpi-laukBT1 250x200 Dpi lauk

 

Eksporta forums MAGNETIC LATVIA 2016

13248488_592258387597154_8909898014306930559_o

9. jūnijā, Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā Torņakalnā;
10. jūnijā viesnīcā “Radisson Blu Hotel Latvija”.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina uzņēmējus un eksportētājus piedalīties gada nozīmīgākajā eksportam veltītajā divu dienu pasākumā – Eksporta forumā MAGNETIC LATVIA 2016!

Foruma pirmajā dienā – 9. jūnijā eksperti no Lielbritānijas izklāstīs efektīvas stratēģijas starptautiskās konkurētspējas veicināšanai un LIAA pārstāvji kopā ar Latvijas eksportētājiem analizēs dažādus paņēmienus veiksmīgai iekļūšanai ārējos tirgos.

Starptautiski godalgots mārketinga eksperts un grāmatu autors Geoff Ramm(link is external) dalīsies ar mārketinga idejām un klientu apkalpošanas tehnikām, kas pat jaunam uzņēmumam ļauj palikt atmiņā un būt priekšā konkurentiem arī lielos tirgos. Lamborghini, Virgin un citu prestižu kompāniju komunikācijas stratēģis Ross Kingsland(link is external)sniegs praktiskus ieteikumus, kas var tikt piemēroti jebkuram biznesam, veidojot stratēģiskas attiecības un stabilu izaugsmi. Trešais eksperts no Lielbritānijas Doug Lawrence(link is external), kurš ir konsultējis tūkstošiem kompāniju, dos padomus eksportētājiem, analizējot gan tipiskākās kļūdas, gan labākos piemērus starptautiskajā interneta vidē.

Tiks apskatītas atšķirīgas eksporta stratēģijas dažādos tirgos – LIAA ārvalstu pārstāvji sniegs praktiskus ieteikumus ieiešanai konkrētos tirgos un veiksmīgi eksportētāji dalīsies izvēlēto stratēģiju īstenošanas pieredzē. Šūšanas uzņēmums SIA BLACK MAMMUT(link is external) stāstīs par sadarbības pieredzi ar aģentiem Nīderlandē, viens no lielākajiem zivju pārstrādes uzņēmumiem Baltijas valstīs SIA KARAVELA(link is external) runās par priekšrocībām, ko sniedz private label pieeja Lielbritānijā, bet industriālo betona grīdu ražotājs SIA PRIMEKSS(link is external) par plašajām iespējām, ko sniedz subcontracting stratēģija Norvēģijā. Savukārt portatīvo moduļu māju ražotājs SIA VIA-S MODULAR HOUSES(link is external) atklās ieguvumus no filiāles atvēršanas Zviedrijā un dabīgās kosmētikas uzņēmums SIA MADARA COSMETICS(link is external) dalīsies pieredzē, kā iekarojis savu nišu Ziemeļvalstīs.

Foruma otrā diena – 10. jūnijs veltīts kontaktbiržai “Uzņēmēju individuālās tikšanās ar LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītājiem”, uzņēmējiem piedāvājot individuāli tikties ar interesējošo eksporta reģionu pārstāvjiem, kas sniegs konsultācijas, noderīgus padomus un kontaktus Apvienotajos Arābu Emirātos, Japānā, Singapūrā, Kazahstānā, Krievijā, Dānijā, Norvēģijā, Somijā, Zviedrijā, Francijā, Itālijā, Lielbritānijā, Nīderlandē, Vācijā, Baltkrievijā, Polijā, Ukrainā un Lietuvā.
Tiem uzņēmējiem, kas interesējas par starptautisko tehnoloģiju pārnesi un biznesa sadarbību ārvalstīs, kontaktbiržā būs iespēja tikties ar Eiropas Biznesa atbalsta tīkla(link is external) darbiniekiem.
Individuālās tikšanās notiks pēc iepriekš sastādīta grafika viesnīcā “Radisson Blu Hotel Latvija” zālē “Alfa”. Vairāk informācijas par kontaktbiržu šeit.

Programma (Foruma darba valoda – latviešu un angļu. Pasakumā tiks nodrošināts sinhronais tulkojums uz latviešu valodu.)

Piesakies dalībai Eksporta forumā ŠEIT!
Pieteikšanās kontaktbiržai ŠEIT.

Dalība bezmaksas. Vietu skaits ierobežots. Vairāk info LIAA mājaslapā: skatīt šeit>>>.