Dizaineriem, kas šobrīd strādā no mājām

Baltic_design_center

Salons “Baltic Design Studio”, kas atrodas zināmā un ļoti ērtā vietā Slokas ielā 13a – Pārdaugavas centrā, piedāvā divas apsveicamas un negaidītas iespējas interjera dizaineriem un arhitektiem. Kas īpaši patīkami laikā, kad daudzi kolēģi izjūt sava biroja un atbalsta vietas trūkumu, jo strādā tikai no mājām.

Pirmkārt, salons izsludina neformālu konkursu par 2 pastāvīgu darbavietu bezmaksas nomu biroja 2. stāva radošajā telpā. Tiek piedāvāts – galds un krēsls darbam, biroja tehnika, komunālie pakalpojumi, internets, vieta savu darba materiālu novietošanai, viss kafijas pauzēm, maza virtuvīte, telpa apmeklētāju pieņemšanai. Pieteikties iespējams, atsūtot salonam e-pastā (sandra@balticfireplacestudio.lv) īsu aprakstu par savu darbību un nākotnes iecerēm vai zvanot salona vadītājai Sandrai (+371 29611503), kas cer jauno sadarbības partneru pieteikumus sagaidīt divu nedēļu laikā. Priekšroka tiem, kas reizēm savos projektos mēdz novērtēt laba kamīna sniegtās priekšrocības.

Otrkārt – un šī ir ļoti vērā ņemama iespēja – īslaicīga bezmaksas noma lielai biroja pagrabstāva sarunu telpai, kur ikviens dizainers vai arhitekts, kas strādā no mājām, patīkamā un radošā atmosfērā pie gara galda varētu satikties ar saviem klientiem, kad būtu tāda nepieciešamība. Lai laikus un pienācīgi, bez stresa, rezervētu sev vēlamo laiku, vēlams piezvanīt salona vadītājai Sandrai (+371 29611503) nedēļu pirms plānotā notikuma, bet nav izslēgts, ka sarunai vajadzīgais brīdis izņēmuma kārtā var nebūt aizņemts un tikt sarunāts arī iepriekšējā dienā.

Mazliet par salonu “Baltic Design Studio”, kurā apvienojušies divu nozaru specialisti. Tas atrodas tuvējā Pārdaugavā – Slokas ielā 13a, Arhīva apkārtnē, mašīnu iespējams pagaidām atstāt uz ielas, var iebraukt arī pagalmā. Pirmā no specialitātēm ir jau pieminētais kamīnu piedāvājums – dizains, uzstādīšana – to nodrošina “Baltic Fireplace Studio” – viens no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem augstvērtīgu kamīnu, krāšņu un citu ugunsvietu tirdzniecībā un būvniecībā. Otra, šai vietai jaunā nozare, ir galdniecības pakalpojumu piedāvājums, ko atbildīgi veic BBWW (jeb Big Bad Wolf Woodworks), kas lepojas ar ilggadīgu pieredzi dažādu kvalitatīvu mēbeļu izgatavošanā gan Latvijas, gan Norvēģijas pasūtītājiem.

bfs

Vairāk par salonu un tā pārstāvētajiem uzņēmumiem iespējams lasīt  mājaslapā  šeit >>>
un FB lapā šeit >>>