DIZAINA LĪGUMS. Semināra lektoru slīdrādes.

Diz_Lig_semin_2015_1HD

SEMINĀRS – DISKUSIJA

09.06.2015. plkst. 17.00 Patentu valdes telpās Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 33 2. stāvā
notika Latvijas Dizaineru savienības un Latvijas Republikas Patentu valdes, Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras ka arī advokātu biroja COBALT rīkots seminārs – diskusija, ar mērķi apspriest uzkrāto pieredzi dizaina profesionālās darbības līgumattiecību slēgšanas jomā sava intelektuālā īpašuma aizsardzībai un izstrādāt dizaina pakalpojuma līguma paraugus.

Pieaicinātie eksperti:

Ingrīda Kariņa-Bērziņa – advokātu birojs COBALT.

Darbojas Rīgas birojā, kur vada Intelektuālā īpašuma un tehnoloģiju prakses grupu. Kopš 2006. gada Ingrīda ir lektore Rīgas Juridiskajā augstskolā. Ingrīda ir kvalificēta praktizēt gan ASV (Pensilvānijas un Ņūdžersijas advokātu asociācija, ASV Patentu un preču zīmju birojs (USPTO)), gan Latvijā. Viņa specializējas vispārējās biznesa tiesībās, īpaši pievēršoties intelektuālā īpašuma tiesību aizsardzībai, komercializācijai un strīdu risināšanai, kā arī starptautiskajiem līgumiem.

Kariņa_Bērziņa_Dizainparaugu līgumu seminārs

Jānis Ancītis – Latvijas Republikas Patentu valde, Latvijas Dizaineru savienība.

Patentu valdes Preču zīmju un dizainparaugu departamenta vadošais zinātniskais konsultants un Apelācijas padomes loceklis pēc izglītības dizainers, praktizējis rūpnieciskajā un grafiskajā dizainā, savulaik bijis Latvijas Dizaina centra vadītājs, LDS valdes sekretārs; kopš deviņdesmito gadu sākuma ir Latvijas preču zīmju un dizainparaugu tiesiskā regulējuma normu galvenais izstrādātājs, piedalījies daudzās starptautiskās sanāksmēs par intelektuālā īpašuma aizsardzības jautājumiem.

Ancītis_seminārs-dizaineriem-jun2015

Atsauksmes par pasākumu sūtīt , rakstot uz e-pastu :

Andrejs.Broks@ design.lv, tālr. 29257663,
Inguna.Gruntina@lrpv.gov.lv vai zvanot pa tālruni 67223169.

rikotaju zimes