LatArch 250x200 Dpi laukDizaina sala 250x200 Dpi laukLTRK 250x200 Dpi laukLatBuvn 250x200 Dpi lauk DELFI-250x200-Dpi-laukBT1 250x200 Dpi lauk

 

Četras lielas dizaina balvas – dizaineriem jāpiedalās krīzes pārvarēšanā

ida

Atbalstot apvienotos centienus cīņā pret koronavīrusa pandēmiju, Starptautiskā dizaina balva (INTERNATIONAL DESIGN AWARDS – IDA) un Eiropas Produktu dizaina balva (European Product Design Award – EPDA) ieviesušas 4 īpašas balvas –  “COVID-19 Design Innovation Grants” un aicina dizainerus un izgudrotājus visā pasaulē veltīt savu talantu  jauniem globālās krīzes pārvarēšanas risinājumiem! 

Iesniegšanas termiņš – 30 aprīlis.

IDA komanda cer redzēt mūsu inovatīvos dizainus un dāvāt tos pasaulei!

Vairāk par visām četrām balvu kategorijām lasīt  šeit >>>

 

EPDA – Balva produktu dizainā  $ 5 000,00 (piectūkstoš dolāru) apmērā.

⁣Produktu dizaineri tiek aicināti izstrādāt plaušu ventilatorus vai citas dzīvības glābšanas iekārtas, ko varētu ražot par cenu, kas būtu mazāka par $1000.

Uzvarētājs saņems $5000,00 stipendiju, lai lai izgatavotu savu prototipu.

 

Balva arhitektūrā un dizainā – $ 5 000,00 (piectūkstoš dolāru) apmērā

Liels izaicinājums, ar ko šajā pandēmijas laikā daudzi saskaras, ir izolēt slimnieku no veselajiem ģimenes locekļiem, kad viņiem jāpaliek zem viena jumta. Šis $5 000 piešķīrums būs balva par labāko vienkāršu, praktisku, novatorisku mājas izolācijas kūniņu, kuras cena nepārsniegtu 1000 dolārus un kas ļautu tiem, kuriem IR Covid-19 vīruss, droši dzīvot un darboties līdzās pārējai ģimenei, neizplatot vīrusu.

 

Balva grafikas dizainā -$ 2 000,00 (divtūkstoš dolāru) apmērā

Mūsu modernais savstarpēji saistītais dzīvesveids ir ļāvis bezprecedenta ātrumā visā pasaulē izplatīties Covid-19, pasliktinot miljardiem cilvēku dzīves apstākļus, kamēr veselības aprūpes dienesti cīnās, lai uzvarētu vīrusu. Grafikas dizaineri un ilustratori tiek aicināt iesniegt savus projektus, lai palīdzētu sabiedrībai sevi aizsargāt, novērstu vīrusa tālāku izplatīšanos vai risinātu jautājumu par izolācijas psiholoģisko ietekmi.

 

Balva modes dizainā -$ 2 000,00 (divtūkstoš dolāru) apmērā

Tā kā apstiprināto Covid-19 gadījumu skaits turpina strauji pieaugt, daži veselības speciālisti ir ierosinājuši, ka mums visiem vajadzētu valkāt sejas aizsegam kādas maskas. Modes dizaineri tiek  aicināti radīt modernas un vairākkārt izmantojamas maskas vai citus sejas aizsargrīkus, kas palīdzētu apturēt vīrusa izplatīšanos.