LatArch 250x200 Dpi laukDizaina sala 250x200 Dpi laukLTRK 250x200 Dpi laukLatBuvn 250x200 Dpi lauk DELFI-250x200-Dpi-laukBT1 250x200 Dpi lauk

AttelsR_LOGO_blue

4. jūlijā – jauno biedru uzņemšana

LDS_zimols_jaun_kvadr_lv 200

2019. gada 4. jūlijā, ceturtdien, pulksten 18 os, notiks Latvijas Dizaineru savienības valdes sēde  jaunu biedru uzņemšanai.

LDS telpas atrodas VEF kvartālā, iepriekš laicīgi jāpiesakās.

Gaidām pieredzējušus profesionāļus, aktīvus dizainerus, kas kopīgiem spēkiem grib “kalnus gāzt”.
Gaidām ikvienu kolēģi, kas atbalsta LDS statūtus un vēlas piedalīties savienības sabiedriskajā darbībā, aizstāvēt dizaineru un dizaina intereses, veidot izstādes, tajās piedalīties, augt, izglītoties un kopīgos pasākumos baudīt atpūtu un kolēģu atziņas.

Pretendentiem ne vēlāk kā 2 nedēļas pirms valdes sēdes LDS biedrzinei Baibai Nastevičai (saziņai tālr. nr.: +371 29113354, epasta adrese: baiba.nastevica@design.lv) jāiesniedz :

  • iesniegums ( formu skatīt šeit >>>  ),
  • rekomendācijas no vismaz 2 LDS biedriem,
  • fotogrāfijas dokumentiem,
  • dizaina darbu grāmata ar CV un  profesionālās izglītības diploma kopijām un darbu aprakstiem un attēliem ( vēlams – ērti atverama apskatīšanai – iesieta kādā no spirāliesiešanas veidiem),  tās kopija CD ,
  • dizaina teorētiķiem, pedagoģiskajiem darbiniekiem, publicistiem – zinātnisko darbu  vai izstrādāto programmu saraksts un darbu publikācijas (grāmatās vai presē).

Kolēģi, aiciniet pretendentus nebaidīties un nākt LDS rindās!

LDS statūtus skatīt  šeit >>>

Vairāk par iestāšanos lasīt  šeit >>>

Veiksmi pretendentiem!