21. novembrī GREEN EXPO RIGA 2018

GE18_logo_Greenii

Aicinām Jūsu uzņēmumu ar stendu piedalīties „Green Expo Riga 2018″!

„Green Expo Riga 2018″ notiks Ķīpsalā 21. novembrī un tas būs pirmais šāds „zaļais” forums, kurā uz skatuves visas dienas garumā uzstāsies Latvijai nozīmīgi eksperti, uzņēmēji un politikas veidotāji.

Forumā prezentēs “zaļos” jaunumus un diskutēs par to, kas ir nepieciešams, lai Latvijā un tās reģionos attīstītos zaļā ekonomika, kā radīt augstāku pievienoto vērtību dažādiem zaļās ekonomikas produktiem, par reģionālas piegādes attīstīšanu, pārdomātu dzīvesveidu un inovāciju veicināšanu zinātnē. Foruma vakaru Ķīpsalā un tiešraidē turpinās radio NABA Zaļo ideju festivāls.

Forumu apmeklēs zaļā dzīvesveida interesenti un aktīvisti, tai skaitā arī plašās velokopienas pārstāvji, Latvijas zaļās ekonomikas politikas veidotāji, bioekonomikas speciālisti, dažādu ārvalstu institūciju pārstāvji, studenti, mācībspēki, skolu pārstāvji, zinātnieki, uzņēmumu vadītāji un zaļo jaunuzņēmumu veidotāji.

Forumā līdzās skatuvei būs iekārtota komfortabla pārrunu zona un izvietoti izstādes stendi, kur katrs apmeklētājs pats varēs novērtēt pārstāvēto uzņēmumu, projektu un institūciju aktivitātes un „zaļos” piedāvājumus.

Aicinām Jūsu uzņēmumu ar stendu piedalīties pirmajā zaļajā Forumā un veidot sociāli atbildīga un videi draudzīga uzņēmuma tēlu auditorijai, kuru interesē videi draudzīgs dzīvesveids, eko-dizains, velo-kultūra, zero-waste (bezatkritumu dzīvesveids), atkritumu šķirošana, bioekonomika un zaļās inovācijas!

Turklāt stenda ierīkošanas izmaksas ir veidotas maksimāli demokrātiskas un atbilstošas vienas dienas pasākumam!

Sazinieties par piedalīšanos ar projekta vadītāju Raimondu Borski:
e-pasts: raimonds.borskis@bt1.lv , tālr.:+371 29111102

Vairāk par “Green Expo Riga 2018”

www.facebook.com/greenexporiga
www.instagram.com/greenexporiga

P.S. Ja vēlaties apmeklēt „Green Expo Riga” kā apmeklētājs, mājaslapā šobrīd vēl ir iespējams saņemt bezmaksas ielūgumu, aizpildot anketu. Mājaslapā var arī nopirkt ieejas biļeti (cena 15 eur).