LatArch 250x200 Dpi laukDizaina sala 250x200 Dpi laukLTRK 250x200 Dpi laukLatBuvn 250x200 Dpi lauk DELFI-250x200-Dpi-laukBT1 250x200 Dpi lauk

AttelsR_LOGO_blue

20 pēdējā brīža idejas Ziemassvētku dāvanām – dizainerim

creativebloq 2

Svētki nav aiz kalniem! Prāto, ko uzdāvināt saviem radošajiem draugiem? Neuztraucies! Portāls Creativebloq izveidojis burvīgu izlasi ar gaumīgām dāvanu idejām tieši priekš Tevis.

Vai jau iepriekš esi saskāries ar grūtībām atrast labu dāvanu dizainerim? Varbūt pats esi dizainers un esi dzirdējis, cik ilgi tuvinieki meklē atbilstošu dāvanu visiem dizaina standartiem? Ko tādu, par ko pats dizainers būtu gatavs maksāt? Portāla Creativebloq piedāvātās dāvanu idejas atšķiras arī cenās, tā kā, ja esi gatavs atdot „piecīti” vai pat 500, tad šis saraksts ir apskatīšanas vērts. Zemāk tekstā – neliels ieskats ideju klāstā, bet sīkāk par attēlotajām dāvanām u.c. skatīt šeit>>>.

1. Adobes “Ink and Slide”

slider-pen

Šī dāvana ir nopietns palīgs dizaina darbos. Jaunums no Adobe – irbulis un lineāls, kas iznācis šogad. Ja jūsu dizaineris savā darbā izmanto planšeti, tad šī te pavisam noteikti atvieglos jebkura dizainera un arhitekta darbu. Sīkāk šeit>>>.

2. Paštaisītas SLR kameras komplekts

06

Kuram gan nepatiktu šī retro kamera? Burvīga kamera, burvīga cena un to visu piedāvā Lomography. Iespēja uzkonstruēt kameru pašam, kā arī mainīt lēcas. Jautra rotaļlieta, kas rezultātā ir arī ļoti funkcionāla. Sīkāk šeit>>>.

3. Zeķu abonements

02

Kas var būt jaukāks par vecmāmiņas vai mātes adītu zeķu pāri… Nē, šoreiz tas ir piegādes serviss Foot Cardigan, kas katru mēnesi pastā atsūtīs jaunu, stilīgu zeķu pāri, un tas viss par $9/mēnesī. Jauns mēnesis – jauns tēls, ideāli jebkura vecuma dizainerim. Sīkāk šeit>>>.

4. Muļķīgo brīvdienu kalendārs

sillycal1

Kalendārs iezīmē muļķīgākās svinamās dienas gadā. Kalendārā iekļautas tādas dienas, kā “Snaužamā diena” vai “Paliec mājās, jo tev ir labi” diena. Tas nopērkams Etsy, £10.55, bet ko līdzīgu var uztaisīt arī pats, vien jāļaujas iztēlei.

5. Mūžīgo vilšanos dienasgrāmata

perpetual1

Šī dienasgrāmata ir viss, izņemot vilšanās! Asbury&Asbury komanda izlēmuši neiet ierasto ceļu, izveidojos “Vilšanos dienasgrāmatu”, kurā atrodami nemotivējoši teicieni, ievērojamu cilvēku nāves datumi, atvainošanās zīmītes, kā arī viss cits, kas dienu “padara briesmīgu”, un tomēr – īpašniekā raisīs ironisku smaidu. Vairāk šeit>>>.

Aizrāvies? Lūk, pārējās 15 idejas apskati šeit>>>.