2019. gadā “Ziemassvētku egļu ceļš” un “Svētku noformējuma konkurss”

images

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludinājis divus konkursus, aicinot radošo sabiedrību – māksliniekus, uzņēmējus, biedrības iesaistīties pilsētvidei nozīmīgu un augstvērtīgu māksliniecisku projektu izstrādē un realizēšanā.

RD IKSD izsludina konkursu un aicina iesniegt projektus 10. vides objektu festivālam “Ziemassvētku egļu ceļš”. Konkursu rīko, lai pilsētvidē realizētu inovatīvu un oriģinālu urbānās mākslas pasākumu, kura Ziemassvētku simbols – egle – tiek eksponēta kā vides objekts jaunos un neparastos vizuālos risinājumos ar savu „stāstu un vēstījumu”. Festivāla “Ziemassvētku egļu ceļš” norise plānota no 2019. gada 6. decembra līdz 2020. gada 12. janvārim.

Nolikums un saistītie dokumenti 10. vides objektu festivālam “Ziemassvētku egļu ceļš”

Svētku noformējuma, svētku tematikas lielformāta vides objektu un instalāciju, kā arī citu māksliniecisko ideju skiču un to realizēšanas tehnisko risinājumu projektu atlases konkursu organizē, lai izvēlētos idejas svētku tematikas lielformāta vides objektiem vai instalācijām un realizētu jaunus un oriģinālas svētku noformējuma projektus pilsētvidē. Māksliniecisko ideju projektus var iesniegt šādu svētku noformējumam: Rīgas svētkiem, Latvijas Republikas Proklamēšanas dienas atzīmēšanai, kā arī Ziemassvētkiem un Jaunā gada sagaidīšanai.

Nolikums un saistītie dokumenti svētku noformējuma konkursam

Pieteikumi konkursiem jāiesniedz līdz 15. aprīļa plkst. 18.00 RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 5.